Kas padara NEUROPTIMAL® pārāku par līdzīgām tehnikām?

NeurOptimal® ir neirozinātnē pamatota metode, kas var būtiski uzlabot cilvēka smadzeņu darbību.NeurOptimal® ir klientam draudzīga. Bez sarežģītiem uzstādījumiem vai nepieciešamības pēc īpašām zināšanām. Šie aspekti piešķir tai ievērojamu priekšrocību salīdzinājumā ar citām sistēmām.
NeurOptimal® metode tiek virzīta tā, lai uzlabotu kopējo smadzeņu darbības funkciju.


Metode ir neinvazīva. Kad trenējat smadzenes, nekas smadzenēs netiek “iedēstīts”, tiek vienkārši atspoguļota smadzeņu darbība treniņa laikā. Bez tam, smadzeņu treniņš palīdz smadzenēm sevi sakārtot tieši tur, kur visvairāk nepieciešams. Tāpēc NeurOptimal® ir efektīva, bez nevēlamām blakusparādībām.


Metode ir dabiska. NeurOptimal® vienkārši nodrošina centrālo nervu sistēmu ar informāciju par savu darbību. Izmantojot pareizo informāciju, smadzenes, protams, var optimizēt sevi.

NeurOptimal® strādā pēc dinamiskās neiroloģiskās atgriezeniskās saites principa.  Tā vietā, lai piespiestu smadzenes strādāt noteiktā veidā, NeurOptimal® dinamiskās neiroloģiskās atgriezeniskās saites principā tiek ņemti vērā smadzeņu dabiskie dinamiskie mācību procesi, sniedzot smadzenēm informāciju, kas tām nepieciešama, lai tās sevi sakārtotu pašas.


Pētnieks Brauns šo dinamiku izprot ļoti labi. NeurOptimal® metodes priekšrocība - smadzenēm nekas speciāli nav jādara, jo tās tikai saņem informāciju pašas par sevi, savām pārmaiņām un tādējādi kļūst daudz mierīgākas.


Smadzenes ir nelineāra, dinamiska sistēma, kas uztver informāciju un pielāgo organisma darbībai. Tā rezultātā, smadzenes ir vērstas uz pašregulāciju.


Vairums neiroloģiskās atgriezeniskās saites metožu mēģina “apmācīt” smadzenes funkcionēt normās jeb vidējos aritmētiskajos rādītājos, kas raksturo vairumu iedzīvotāju. Bet smadzeņu darbību raksturo individuāla dažādība, tām nav jāfunkcionē pēc kādas absolūtās “summas”. Katrām smadzenēm ir individuāla, unikāla optimālākā darbība, kas atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, no diennakts laika, cukura līmeņa asinīs, līdzsvara starp nomodu un miegu, vispārējās veselības, ģenētikas un tā tālāk.


Lielākajā daļā citu neurofeedback metožu klientam tiek piedāvāts kontrolēt šīs “normas”. Tā ir lineāra pieeja, un mūsdienās atzīts, ka tā nav pareiza, jo ar tās palīdzību tiek kontrolēta  nelineārā, organiskā sistēma. Katrām smadzenēm ir savs "vidējais" vai "labākais" līmenis. Mēs uzskatām, ka NeurOptimal® ir vismodernākā smadzeņu apmācību sistēma, kas pieejama mūsdienu pasaulē.


NeurOptimal® ir informācijā balstīta metode


NeurOptimal® ir paredzēta, lai sniegtu smadzenēm informāciju par nelineāro dinamisko aktivitāti tajās, pārejot no brīža uz brīdi. Metode attēlo jeb atspoguļo smadzenes precīzi un tik strauji - ar mikrosekunžu precizitāti. Smadzenes mācās, tāpēc klientu sūdzības mazinās, un to vietā nāk jauna pieredze par jaunām, pozitīvām izjūtām, bet smadzenēm - lielāku elastību un neirālo noturību.


Viegli izmantojama!

Lai gan nelineārā dinamiskā teorija un tās piemērošana praksē var likties sarežģīta un grūti uztverama, NeurOptimal® ir ļoti vienkārši izmantot. Viss, kas jums jādara, ir jānostiprina uz galvas 2 nelieli sensoriņi un jāuzsāk smadzeņu treniņš. Un nav jāuztraucas par iespējamām kļūdām.


Citu metožu izmantošanas gadījumā parasti ir jāveic dažādi treniņu vadītāja norādījumi. Ar NeurOptimal® - nekā tamlīdzīga! Jūs varat klausīties mūziku, skatīties filmas, atpūsties un aizvērt acis, vai pat, spēlēt spēles, lasīt vai pildīt mājasdarbus.

Daudzi lietotāji izvēlas NeurOptimal® treniņa noklusējuma režīmu – seansa laikā tiek demonstrēti skaisti attēlus, kas nekad neatkārtojas, un atskaņota mūzika, kuru īpaši šiem treniņiem sarakstījis Grammy balvu ieguvušais mūziķis Džefs Bova.

 

Mazliet teorijas

Neiroloģiskās atgriezeniskās saites treniņi smadzeņu darbības līdzsvarošanai ir metodes, kas veicina smadzeņu viļņu ierastā modeļa izmaiņas, tuvinot to pēc iespējas optimālākam, dabiskākam stāvoklim. Tas ietver individuāli atšķirīgus psihofizioloģiskus rezultātus personām, kas izmanto šīs metodes. Neiroloģiskās atgriezeniskās saites treniņi ietver vairākas formas. Nelineārā neiroloģiskās atgriezeniskās saites metode, kas pirms 12 gadiem tika radīta NeurOptimal® institūtā Kanādā, ir konstrukts, kas veicina kontroli pār elektroķīmiskiem procesiem smadzenēs un centrālajā nervu sistēmā. Teju neskaitāmos pētījumos atrunāta smadzeņu izteikti adaptīvā pielāgoties spēja organisma iekšējai un ārējai videi (neiroplasticitāte) – smadzenes mūsdienās tiek aplūkota kā nelineāra, dinamiska, kompleksa sistēma. Ar šīs neiroloģiskās atgriezeniskās saites treniņu metodes palīdzību (pašatspoguļojošas terapijas forma) smadzenes pašas spēj monitorēt jeb novērot savu darbību un fiksēt disfunkcionālus smadzeņu viļņu paternus, veicinot to izmaiņas. Līdz ar to no klasiskajām, invazīvajām metodēm (to laikā klientam tiek piedāvāts veikt noteiktas darbības, kontrolēt un vadīt noteiktas norises, lai panāktu noteiktu smadzeņu darbības stāvokli) NeurOptimal® atšķiras ar neinvazīvu pieeju, kas tādējādi veicina CNS pašorganizējošus procesus. Metodes pamatā ir vienotā laika – biežumu analīze (Joint Time-Frequency Analysis  (JTFA)), t. i., fiksēto signālu apstrāde notiek vienlaicīgi gan laikā, gan biežumu ziņā.

NeurOptimal® adaptīvi darbojas tieši ar to stāvokli, kurā jūs esat pašlaik - mirkli pēc mirkļa. Tas ir iemesls, kāpēc jums nav nepieciešams noteikti diagnozi vai simptomu novērtējumu. NeurOptimal® adaptīvi darbojas, it kā “atjaunojot” smadzenes. Tas nozīmē, nav iespējams “pārdozēt” treniņus, lai gan iesakām tos līdz divām reizēm dienā.


NeurOptimal® 3.0 versijā darbojas visā frekvenču diapazonā - no 0.001 līdz 64 Hz. Tas paredz plaša mēroga transformācijas iespējas, neatkarīgi no tā, kādas ir jūsu problēmas un mērķi. 

RigaBrain smadzeņu treniņš

 1. Pēteris Urtāns stāsta par RigaBrain (VIDEO)
 2. Kā notiek RigaBrain smadzeņu treniņš?
 3. Iepazīsties ar RigaBrain smadzeņu treniņu (VIDEO)
 4. Kas ir RigaBrain smadzeņu treniņš?
 5. Vai es varu sevi pārpūlēt RigaBrain smadzeņu treniņos?
 6. 10 svarīgākie fakti par RigaBrain smadzeņu treniņu
 7. Cik cilvēki ir jau apmeklējuši RigaBrain smadzeņu treniņus Rīgā?
 8. Kā RigaBrain smadzeņu treniņos smadzenes spēj atmest negatīvos stāvokļus un apgūt atgriešanos tagadnes momentā?
 9. Kādā veidā RigaBrain smadzeņu treniņš strādā?
 10. Kas ir RigaBrain smadzeņu treniņa atgriezeniskā saite?
 11. Kas izstrādāja RigaBain metodi un cik ilgi tā tiek praktizēta?
 12. Kas tad notiek ar smadzenēm RigaBrain treniņa laikā (vienkāršais skaidrojums)?
 13. Medikamenti un RigaBrain smadzeņu treniņi
 14. Pārtraukumi RigaBrain smadzeņu treniņu laikā un CNS
 15. RigaBrain smadzeņu treniņi un atruna par statistiku un citu cilvēku rezultātiem
 16. RigaBrain smadzeņu treniņi un bērni
 17. RigaBrain smadzeņu treniņi, neuroplasticitāte, homeostāze un saistītie virzieni
 18. RigaBrain smadzeņu treniņš palielina CNS adaptivitāti
 19. RigaBrain smadzeņu treniņš un domāšanas paradumi
 20. RigaBrain smadzeņu treniņš un mūsu CNS ierobežotais potenciāls
 21. RigaBrain smadzeņu treniņš un neiroplasticitāte
 22. RigaBrain® smadzeņu treniņš un zinātne
 23. RigaBrain smadzeņu treniņš, CNS, turbulence un apzināšanās
 24. RigaBrains smadzeņu treniņu fenomena efekts
 25. Smadzeņu pielāgošanās spēja un RigaBrain smadzeņu treniņš
 26. Vai ir tā, ka ar RigaBrains smadzeņu treniņiem un smadzeņu viļņu palīdzību var panākt jebkāda veida sajūtas?
 27. Vai pēc RigaBrain smadzeņu treniņiem es kļūšu gudrāks vai līdzīgs supermenam?
 28. Vai RigaBrain izstrādā katram klientam atsevišķu RigaBrain smadzeņu treniņu plānu?
 29. Vai RigaBrain treniņi ir saistīti ar elektrošoku?
 30. Smēķēšana un RigaBrain smadzeņu treniņi
 31. NeurOptimal® LV
 32. Vai Jums interesē patiesi rezultāti?
 33. KAS IR NEUROPTIMAL® Neurofeedback?
 34. KĀ NEUROPTIMAL® STRĀDĀ?
 35. Kā notiek NeurOptimal treniņi?
 36. Cik treniņi?
 37. Vai sasniegtais rezultāts ir noturīgs laikā?
 38. Kas padara NEUROPTIMAL® pārāku par līdzīgām tehnikām?
 39. Jūsu smadzenes un NEUROPTIMAL®

Feedback and Knowledge Base