Skip to content

Cik bieži var un ir ieteicams apmeklēt treniņus, lai nebūtu par daudz vai par maz, ieteiktā norma?

Kopš 2013. gada marta katram klientam tiek sniegta individuālā rekomendācija par RigaBrain smadzeņu treniņu daudzumu un biežumu, balstoties uz klienta treniņu un pēc treniņu rezultātiem. Rekomendāciju sniedz smadzeņu treniņu speciālists nākamo divu nedēļu laikā pēc treniņa apmeklējuma un treniņu apmeklējuma laikā.

Maksimālajam laikam starp treniņiem nevajadzētu pārsniegt  vienu mēnesī.

Minimālais laiks starp treniņiem ir divas stundas, bet ne vairāk kā divi treniņi dienā.

Optimāli ir viens treniņš nedēļā vai reizi divās nedēļās.

_________________

Pirmajās nedēļās ir ieteicams to darīt divas reizes nedēļā. Tas paātrinās vispārējo neironu savienojumu veidošanās procesu. Sasniedzot stabilitāti vēlamajos rezultātos, laika posms starp seansiem var tikt paildzināts līdz nedēļai, tad – līdz divām nedēļām, pakāpeniski sasniedzot mēnesi ilgus intervālus starp seansiem, lai uzturētu sasniegto rezultātu un to pilnībā nostiprinātu.

Izņēmuma gadījumos iespējams trenēt smadzenes arī katru dienu un reizēm pat divas reizes dienā. Tādā veidā var koncentrēt, piemēram, mēnesim paredzētu treniņu kursu vienas nedēļas ietvaros.


_______________

Ideālā variantā mēs iesakām iziet Intensīvo kursu (10 treniņi 5 nedēļās), kas bez izmēģinājuma treniņa, ir 10 pilnie treniņi. Pastāv iespēja arī ļoti intensīvais kurss, kas ir 10 treniņi 5 dienās (2 treniņi dienā), tik šeit jāatminas, kas tā ir ļoti liela slodze, tādēļ ļoti svarīga ir atpūta. Parasti šādu treniņa intensitāti mēs iesakām atvaļinājuma laikā.

Ir klienti, kuri ziņo iegūtos rezultātus, ejot 1x divās nedēļās, 1x mēnesī utt. Tik šinī gadījumā jāsaprot, ka rezultātus sasniegt un nostiprināt izdosiet krietni lielākā laika posmā. Lai runātu par noturīgiem rezultātiem, smadzenēm mācīšanās procesā patīk darbības atkārtot, lai tās ieietu automātikā, kā arī zināmā regularitātē. Tādēļ šo regularitāti izvēlas pats klients, vadoties pēc savām iespējām. Jāpiemin būtisks ietekmējošs faktors, lai treniņa laikā iegūtajam izdotos nostiprināties, ievērot smadzeņu higiēnu: fiz.aktivitātes, miegs, uzturs, socializēšanās, izglītošanās, atslābināšanos, šeit un tagad sajūtas stiprināšana.

RigaBrain atsauksmes

www.smadzenes.lv


Feedback and Knowledge Base