Skip to content

Vai laikam starp RigaBrain smadzeņu treniņiem ir nozīme?

Kopš 2013. gada marta katram klientam tiek sniegta individuālā rekomendācija par RigaBrain smadzeņu treniņu daudzumu un biežumu, balstoties uz klienta treniņu un pēc treniņu rezultātiem. Rekomendāciju sniedz smadzeņu treniņu speciālists nākamo divu nedēļu laikā pēc treniņa apmeklējuma un treniņu apmeklējuma laikā.

Kāda būs atšķirība, ja 12 seansus iziešu 3 vai 4 nedēļās vai arī tos pašus 12 seansus – pusgada vai gada laikā? Vai tam ir nozīme efektivitātes ziņā?

Ja 12 seansus iziesi 3-4 nedēļu laikā, tad pozitīvus rezultātus varēsi baudīt jau pēc pāris dienām. Ja gada laikā, tad attiecīgi pēc pāris mēnešiem. Vidējais ieteicamais būtu iziet desmit seansus reizi vai divreiz nedēķā un pēc tam, ja nepieciešams – lēnā, nesteidzīgā solī. Seansu daudzums un biežums ir atkarīgs arī no individuālām iezīmēm, simptomiem un rezultātiem.  

Strauji iziet seansus uzreiz neieteiktu cilvēkiem ar Laimas slimību; tad strādājam lēnām, lai integrētu rezultātu.

Efektīvus rezultātus klienti gūst gan pēc reizi nedēļā, gan reizi mēnesī nākot uz seansiem. Es varu ieteikt optimālo seansu daudzumu, pamatojoties uz cilvēku pieredzi, simptomoloģiju un rezultātiem. Bet arī pats cilvēks  jūt, cik ātri un strauji viņš var un grib doties šajā ceļojumā.  

RigaBrain atsauksmes

www.smadzenes.lv

Feedback and Knowledge Base